O nas

Galeria Farb Gliwice

20 lat doświadczenia w branży to przede wszystkim odpowiedzialność i profesjonalizm, który przedkłada się na sprawność w realizacji zleceń, niskie ceny oraz komfort zakupów wynikający z dostępności szerokiego asortymentu farb i lakierów w sklepach firmowych.

Specjalizujemy się w sprzedaży szerokiej gamy farb oraz materiałów budowlanych dla osób prywatnych, firm remontowych oraz przemysłu. Jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Dulux jako Centrum Malarskie Dulux, jak również mamy status Studia Kolorów Tikkurilla. Znajdą Państwo u nas szeroką gamę produktów, fachową pomoc w doborze odpowiednich rozwiązań oraz najważniejsze – miłą i uprzejmą obsługę.

Zależy nam na zadowoleniu każdego klienta, dlatego zawsze staramy się dobrać najlepsze rozwiązania w danej sytuacji. Wiedza i doświadczenie naszych pracowników pozwalają zaoszczędzić wszystkim wiele nerwów jak i pieniędzy.

Produkty w Galerii Farb

Tikkurila Studio Koloru – to miejsce pełne inspiracji kolorystycznych ułatwiających wybór koloru. Barwy prezentowane na dużych próbkach, pogrupowane w tonacjach oraz multimedialny katalog ze zdjęciami wnętrz stanowią dodatkowe podpowiedzi aranżacyjne. Praktycznym ułatwieniem jest możliwość obejrzenia wybranego koloru w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym.

Dulux Centrum Malarskie zostało stworzone z myślą o ułatwieniu konsumentom wyboru związanego z zakupem farby. Starannie zaprojektowana ekspozycja produktów, dzieląca je ze względu na właściwości i przeznaczenie, umożliwia szybkie dotarcie do poszukiwanego asortymentu. Profesjonalna obsługa chętnie odpowie na wszystkie pytania, a także doradzi, jaka farba będzie odpowiednia do malowanej powierzchni.