Deco Color

Wyświetlanie 1–32 z 41 wyników

 • ACRYL CAR LINE 

  Szybkoschnący lakier akrylowy (krótka linia car’s) stosowany do drobnych poprawek lakierniczych i prac konserwacyjnych. Szczególnie nadaje się do malowania maszyn, części maszyn, konstrukcji stalowych i aluminiowych, narzędzi, wszelkiego rodzaju sprzętu i pojazdów, mebli stalowych itd.
  Stosowany także do malowania powierzchni z drewna, ceramiki, szkła, wikliny, kartonu oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików.

  Szybki podgląd
 • ACRYL METALLIC 

  Lakier akrylowy o efekcie mieniących się opiłków metalicznych. Stosowany przez miłośników tuningu samochodowego i motocyklowego, do malowania rowerów, motocykli, modeli samochodów i samolotów, regałów metalowych, kołpaków, skrzynek narzędziowych. Do malowania powierzchni takich jak: metal, kamień, drewno, szkło, oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików.

  Szybki podgląd
 • ACRYL PRIMER 1K 

  Szybkoschnący podkład 1K, uniwersalny, o bardzo dobrych właściwościach kryjących i wypełniających. Chroni przed korozją. Poprawia przyczepność lakieru nawierzchniowego. Kompatybilny ze wszystkimi systemami lakierniczymi (alkidowymi, akrylowymi, nitro-kombinacji) na bazie wodorozcieńczalnej i rozpuszczalnikowej.
  Przeznaczony do gruntowania powierzchni z: drewna, metalu, szkła, aluminium, kamienia, betonu, tworzyw sztucznych; wyjątkiem niektórych plastików i styropianu. Szerokie zastosowanie zarówno w pracach hobbystycznych, jak i profesjonalnych w motoryzacji, przemyśle i w domu.

  Szybki podgląd
 • ANTICORROSIVE PRIMER

  Antykorozyjna farba podkładowa, doskonale poprawiająca przyczepność. Kompatybilna ze wszystkimi systemami lakierniczymi (alkidowymi, akrylowymi, nitro kombinacji) na bazie wodorozcieńczalnej i rozpuszczalnikowej. Przeznaczona do gruntowania powierzchni z: drewna, metalu, szkła, aluminium, kamienia, betonu, tworzyw sztucznych; wyjątek niektóre plastiki i styropian.
  Szerokie zastosowanie zarówno w pracach hobbystycznych, jak i profesjonalnych w motoryzacji, przemyśle i w domu.

  Szybki podgląd
 • BRAKE CALIPER

  Wysokiej jakości lakier do zacisków hamulcowych i bębnów, których pomalowanie nadaje kołom wyjątkowo sportowy charakter. Bardzo popularny przy tuningu optycznym, samochodowym i motocyklowym.
  Linia cieszy się największym uznaniem wśród konkurencyjnych produktów na rynku.

  Szybki podgląd
 • BRAKE CLEANER

  Aktywny środek czyszczący o wysokiej skuteczności, przeznaczony do czyszczenia hamulców tarczowych, bębnowych, klocków hamulcowych, zacisków, płyt i okładzin sprzęgieł oraz innych zatłuszczonych części maszyn i urządzeń np. pompy, cylindry, gaźniki itp. Idealny efekt czyszczący w krótkim czasie.
  Usuwa spieczone i przywarte smary.
  Nie niszczy elementów gumowych i plastikowych, nie powoduje korozji.

  Szybki podgląd
 • CAN GAS

  Półprodukt do nabijania lakierami na bazie rozpuszczalników organicznych
  z zaworem rodzaju żeńskiego.
  Puszka wypełniona mieszanką gazu pędnego i rozpuszczalników przeznaczona
  do nabijania lakierów za pomocą profesjonalnych urządzeń. Kompatybilna ze wszystkimi systemami lakierów na bazie rozpuszczalników organicznych (nie stosować do systemów na bazie wody).
  Doskonale rozpuszcza lakiery na bazie akrylowej, alkidowej i celulozowej.
  Spray do napełniania wypełniony jest gazem ekologicznym i po dodaniu farby
  o odpowiednim odcieniu jest gotowy do użycia.

  Szybki podgląd
 • CHAIN SPRAY

  Środek do smarowania wszelkiego rodzaju: łańcuchów, przekładni, łożysk oraz innych elementów wrażliwych na tarcie.
  Zabezpiecza i smaruje łożyska kulowe i wałkowe, przekładnie zębate i ślimakowe. Zabezpiecza wszystkie typy złączy, sprzęgła, łańcuchy i liny stalowe w pojazdach mechanicznych; motocyklowych, rowerach, wózkach widłowych.

  Szybki podgląd
 • CHROME EFFECT 

  Wysokiej jakości akrylowy lakier o efekcie lśniącego metalu chromowanego, uzyskanego przez dodanie drobnego pyłu metalicznego „leafing extra”. Można nim malować gładkie powierzchnie z metalu, drewna, aluminium, szkła, ceramiki, kamienia, betonu oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików.

  Szybki podgląd
 • COCKPIT SPRAY

  Środek do pielęgnacji deski rozdzielczej; czyszczący i nabłyszczający.
  Nowa ulepszona formuła. Doskonale czyści i konserwuje wszelkie elementy plastikowe, winylowe i gumowe, a także drewniane wewnątrz, jak i na zewnątrz samochodu. Zapobiega osadzaniu się kurzu, wydłuża trwałość tworzyw sztucznych, chroni przed zabrudzeniem, wilgocią. Jest oferowany w czterech delikatnych zapachach: cytrynowym, sosnowym, wiśniowym i cedrowym.

  Szybki podgląd
 • CONTACT SPRAY

  Środek do usuwania wilgoci w instalacjach elektrycznych.
  Ułatwia zapłon.
  Eliminuje utlenione miejsca na stykach, powodując niezakłócony przepływ prądu.
  Konserwuje instalacje elektryczne w pojazdach.
  Zapobiega przed utlenianiem i tworzeniem się siarczków w: przewodach, kontaktach elektrycznych, wtyczkach, przyłączach kablowych, bezpiecznikach i świecach zapłonowych.

  Szybki podgląd
 • DECO DACH

  Profesjonalna zaprawka do renowacji blach dachowych malowanych lakierami poliestrowymi, poliuretanowymi, a także powlekanych plastisolem, PCV, PVF2,
  jak i również metodą coilcoatingu.
  Stosowana do naprawy uszkodzeń blach dachowych podczas montażu.

  Szybki podgląd
 • DECO PLADUR

  Profesjonalne zaprawki do renowacji strukturalnych blach dachowych typu Pladur®. Stosowane do naprawy uszkodzeń blach dachowych podczas montażu.

  Szybki podgląd
 • DECORATION 

  Uniwersalny lakier syntetyczny na bazie rozpuszczalnika, do malowania powierzchni z metalu, drewna, ceramiki, szkła, wikliny, kartonu, tkanin, sztucznych kwiatów oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików.

  Szybki podgląd
 • DECORATION MATT 

  Nowa linia wyjątkowo dekoracyjnych lakierów o wykończeniu satynowo-matowym. Uniwersalny lakier syntetyczny na bazie rozpuszczalnikowej do malowania powierzchni z metalu, drewna, ceramiki, szkła, wikliny, kartonu, tkanin, sztucznych kwiatów oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików.

  Szybki podgląd
 • ECO KALORYFER

  Emalia wodna do malowania i renowacji kaloryferów stalowych i żeliwnych. Stosowana do malowania instalacji centralnego ogrzewania, rur, bojlerów, itp. Nie żółknie, bez drażniącego zapachu typowego dla lakierów na bazie rozpuszczalnika.

  Szybki podgląd
 • ECO REVOLUTION 

  Wysokiej jakości akrylowy lakier na bazie wodorozcieńczalnej, idealny do stosowania bezpośrednio na styropian a także do malowania powierzchni z metalu, drewna, ceramiki, szkła, wikliny, kartonu, tkanin, kwiatów żywych i sztucznych, oraz niektórych tworzyw sztucznych i plastików. Lakier bez agresywnego zapachu, przyjazny dla środowiska i człowieka.

  Szybki podgląd
 • EPOXY KERAMIK

  Szybkoschnący lakier do drobnych poprawek, zadrapań, ubytków: wanien, zlewozmywaków, lodówek, pralek i innych sprzętów gospodarstwa domowego. Stosowany na powierzchnie emaliowane, ceramiczne, szklane, drewniane i plastikowe. Można go stosować do malowania mebli, narzędzi czy łodzi.

  Szybki podgląd
 • FLUOMARKER 

  Profesjonalny znacznik dla geodezji, budownictwa i leśnictwa. Idealny do prac na powierzchniach: asfalt, drewno, metal, beton, szkło, kamień. Idealny do prac bezpośrednio na grunt w trudnych warunkach atmosferycznych.
  Zastosowanie: w budownictwie lądowym i wodnym, przy budowie dróg i autostrad, linii energetycznych, gazociągów i wodociągów, przy pracach konstrukcyjnych, geodezyjnych, odkrywkowych, archeologicznych, magazynowych, do znakowania miejsc niebezpiecznych, do prac związanych z architekturą terenów zielonych, do prac w leśnictwie i ścince drewna.

  Szybki podgląd
 • FLUORESCENT 

  Lakier akrylowy o dużej zawartości pigmentów fluorescencyjnych, które intensywnie wydobywają kolor farby i posiadają właściwości odbijania światła. Przeznaczony do malowania napisów, znaków ostrzegawczych. Znaczenia miejsc niebezpiecznych, aby podkreślić ich widoczność. Wykorzystywany z powodzeniem w pracach geodezyjnych i leśnych, a także w pracach dekoratorskich, we florystyce na kwiaty suche i świeże.

  Szybki podgląd
 • FOAM CLEANER

  Uniwersalna pianka do czyszczenia i usuwania trwałych zabrudzeń.
  Zastosowanie w motoryzacji i pracach domowych.
  Usuwa trudno schodzące zabrudzenia na przykład, plamy z tłuszczu, oleju, smoły, a także insekty z szyb, części chromowanych i plastikowych.
  Czyści plamy z dywanów, tapicerki, tapicerki samochodowej, sprzętu sportowego itp. nie niszcząc ich.
  Doskonała do mycia szyb samochodowych, jak i szyb okiennych.
  Nadaje świeży wygląd matowym i zwietrzałym tworzywom sztucznym.

  Szybki podgląd
 • GRAVICAR HS

  Środek do konserwacji elementów karoserii, takich jak przedni i tylny pas, progi, spoilery, błotniki, drzwi, zwany popularnie „barankiem”.
  Stosowany do miejscowych napraw oraz poprawek uszkodzonych powłok zabezpieczających, po naprawach blacharskich.

  Szybki podgląd
 • HIGH TEMPERATURE 

  Lakiery odporne na działanie wysokich temperatur, które zachowują swoją barwę nawet przy 800ºC. Wyprodukowane na bazie wysokiej jakości żywic silikonowych. Zastosowanie: w motoryzacji, do malowania tłumików, silników; w przemyśle do malowania: kominów, pieców; w domu do malowania: kominków, pieców, kaloryferów, bojlerów, grilli ogrodowych.

  Szybki podgląd
 • KONTROLLACK

  Szybkoschnący lakier do kontroli jakości prac lakierniczych i blacharskich. Kontroluje czy cała powierzchnia została dokładnie wyszlifowana. Uwidacznia te miejsca, które należy ponownie przeszlifować. Łatwa aplikacja i duże opakowanie powoduje, że produkt ten cieszy się uznaniem blacharzy i lakierników samochodowych.

  Szybki podgląd
 • MASTICAR UBC

  Środek na bazie bitumiczno-polimerowej do konserwacji podwozia.
  Także do konserwacji elementów drewnianych, metalowych, betonowych,
  wyrobów, urządzeń, czy konstrukcji eksploatowanych na i pod powierzchnią ziemi.

  Szybki podgląd
 • MEGABAMP 

  Profesjonalne lakiery akrylowe do malowania zderzaków z tworzyw sztucznych, które nie naruszają pierwotnej struktury malowanej powierzchni. Stosowane również do malowania desek rozdzielczych i spojlerów na bazie PP i ABS. Praktycznie lakier służy do odnowy wszystkich elementów plastikowych w samochodzie.

  Szybki podgląd
 • MEGAFELGA 

  Profesjonalne lakiery akrylowe do malowania felg i kołpaków samochodowych, motocyklowych, z plastiku, aluminium i innych metali.
  MEGAFELGA by DECO COLOR cieszy się największym uznaniem wśród konkurencyjnych produktów na rynku.

  Szybki podgląd
 • MILITARY PAINT

  Antyrefleksyjna farba stosowana zarówno do kamuflażu, jak i do renowacji sprzętu wojskowego. Posiada szero-kie zastosowanie w maskowaniu na polowaniach, ale przede wszystkim jest wykorzystywana do maskowania sprzętu w bardzo popularnych zabawach aSG typu Milsim.

  MilSim (ang. military simulation) jest terminem określającym symulacje działań wojskowych organizowane przez osoby cywilne jako forma rekreacji w terenie. Najbardziej rozpowszechnione w Polsce formy milsimu to rozszerzone odmiany rozgrywek paintballa leśnego i airsoftu. Podczas ich rozgrywania używa się replik broni, najczęściej air Soft Gun lub (rzadziej) broni do painball-a czy LaserTaga (szczególnie w krajach, gdzie prawo zabrania użycia replik airsoftowych).
  Nowa linia farb Military Paint spełnia dokładnie oczekiwania miłośników tego hobby.

  Dzięki specjalnie dobranej kolorystyce Military Paint, w sposób profesjonalny przeprowadzisz kamuflaż sprzętu wojskowego albo doskonale go odrestaurujesz.

  System wojskowego kamuflażu MILITARY PAINT to 3 w 1:
  1. antykorozyjne zabezpieczenie malowanej powierzchni
  2. farby w 11 najbardziej popularnych kolorach
  3. ochrony przed działaniem czynników zewnętrznych

  Szybki podgląd
 • MOVICAR ML

  Środek do zabezpieczania antykorozyjnego wszystkich pustych profili zamkniętych, np. drzwi, progów, klap bagażników czy silników.
  Stosowany do silników wodnych, elementów motorówek, jachtów, skuterów, maszyn
  przemysłowych i sprzętu gospodarstwa domowego; do ochrony przed korozją metali
  i stali podczas magazynowania i transportu.
  Stosowany do poprawy konserwacji fabrycznej, jak również do uzupełniania ochrony antykorozyjnej po naprawach blacharsko – lakierniczych.

  Szybki podgląd
 • NEW BATH SWISS FORMULA

  Dwuskładnikowa emalia do renowacji wanien żeliwnych, emaliowanych i akrylowych. Stosowana do: malowania sanitariatów, jak zlewozmywaki, umywalki, brodziki, płytki ceramiczne. Można ją stosować na inne powierzchnie ceramiczne, drewniane, powierzchnie z laminatu (łodzie, jachty, samoloty), stali i aluminium, a także do pokrywania elementów z tworzyw sztucznych.
  Produkt jest przystosowany do pokrywania powierzchni nad i pod linią wodną.

  Szybki podgląd
 • PENETRATING MoS2

  Odrdzewiacz i niezawodny smar.
  Zawiera MoS2 [dwusiarczek molibdenu], który zawiera molekuły redukujące proces tarcia. Wpływa skutecznie na zmniejszenie zużycia przylegających do siebie powierzchni. Tworzy warstwę rozdzielającą o dużej wytrzymałości. Dzięki niezwykłym właściwościom stosuje się go do rozłączania najbardziej zapieczonych śrub i zawiasów czy sworzni. Jest również stosowany do naoliwiania powierzchni ślizgowych, konserwacji układów hamulcowych i wszelkiego rodzaju łańcuchów.
  Środek ma zastosowanie do szybkich napraw w czasie produkcji.

  Szybki podgląd
 • PISTOLSPRAY

  Aplikator w formie pistoletu, dzięki któremu można wygodnie i łatwo stosować wszystkie preparaty w aerozolu.
  Pozwala na równomierne aplikowanie.
  Należy zdjąć kapę z opakowania aerozolowego, założyć na kołnierz głowicy pistolet i rozpocząć aplikację, przez naciskanie spustu.

  Szybki podgląd