Studio Kolorów Tikkurila

Studio Kolorów Tikkurila

Tikkurila Studio Koloru to miejsce pełne inspiracji kolorystycznych ułatwiających wybór koloru. Barwy prezentowane na dużych próbkach, pogrupowane w tonacjach oraz multimedialny katalog ze zdjęciami wnętrz stanowią dodatkowe podpowiedzi aranżacyjne. Praktycznym ułatwieniem jest możliwość obejrzenia wybranego koloru w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym.

Wszystkim poszukującym perfekcyjnego dobrania barwy ścian do koloru konkretnego przedmiotu z życia codziennego przychodzą z pomocą Studia Koloru Tikkurila, świadczące usługę Color Service. Umożliwia ona zidentyfikowanie koloru dowolnego przedmiotu niezależnie od rodzaju podłoża i wskazanie odpowiadającego mu koloru farby z szerokiej palety Tikkurila.

Studia Koloru Tikkurila to miejsca stworzone celem dostarczenia inspiracji kolorystycznych i ułatwienia klientom doboru farby do swojego wnętrza. Barwy Tikkurila prezentowane są na dużych próbkach, pogrupowane w tonacjach kolorystycznych. Można je oglądać w trzech rodzajach światła: ciepłym, zimnym i dziennym. Osoby zdecydowane, by odwzorować na swoich ścianach odcienie, które je zauroczyły na innych przedmiotach, w Studiach Koloru mogą nieodpłatnie skorzystać z usługi Color Service i wybrać barwy indywidualnie dobrane do swoich potrzeb. Do dyspozycji klientów poszukujących inspiracji lub wyobrażenia, jak różne kolory mogą prezentować się we wnętrzu, w każdym Studio Koloru znajduje się multimedialny katalog ze zdjęciami wnętrz, zawierający dodatkowe podpowiedzi aranżacyjne.

Dobierz kolor do swoich potrzeb

Chcesz dobrać kolor farby do dowolnego przedmiotu, np. zasłon, ubrania czy obrazka? Skorzystaj z usługi Tikkurila Color Service.

1. Przynieś do sklepu próbkę z wybranym kolorem.

2. Poproś o zeskanowanie próbki w celu odczytania zidentyfikowanego koloru farby z dostępnej szerokiej palety barw.

3. Ciesz sie kolorem farby indywidualnie dobranym do Twoich potrzeb. Nadaj swojemu wnętrzu niepowtarzalny i osobisty charakter.

Usługa Tikkurila Color Service dostępna jest w Studiach Koloru Tikkurila.