+(48) 32 270 56 71
+(48) 32 270 56 72
+(48) 32 270 56 72
biuro@galeriafarb.pl
 • Caparol AmphiSilan Fassadenputz R+K

  Tynk na bazie żywicy silikonowej, cienkowarstwowy, dekoracyjny o fakturze kornika lub baranka.

 • Caparol Cap-elast Riß-Spachtel

  System najwyższej jakości elastoplastycznych powłok do naprawy zarysowanych tynków elewacyjnych i betonowych powierzchni zewnętrznych.

 • Caparol Capalith Fassaden-Feinspachtel P

  Modyfikowana, mineralna masa szpachlowa do stosowania na elewacje i do wnętrz.

 • Caparol Capatect CarboPor Strukturputz

  Dekoracyjne, wzmocnione włóknem węglowym tynki typu „baranek“ o uziarnieniu  1,0; 1,5; 2,0 i 3,0 mm.

 • Caparol Capatect Klebe- und Spachtelmasse 190

  Sucha zaprawa mineralna przeznaczona do mocowania płyt ocieplających z wełny mineralnej i styropianu oraz do wykonywania warstw zbrojonych siatką z włókna szklanego.

 • Caparol Capatect Mineral-Leichtputz R+K

  Tynk mineralny-lekki, modyfikowany, nowej generacji, na zaprawie wapienno-cementowej, o fakturze kornika lub baranka.

 • Caparol Capatect SISI Fassadenputz

  Hybrydowy tynk silikatowo-silikonowy.

 • Caparol Capatect-ArmaReno 700

  Mineralna sucha zaprawa do przyklejania płyt termoizolacyjnych, do wykonywania warstw zbrojonych a także do renowacji.

 • Caparol Capatect-Fassadenputz R+K

  Tynk akrylowy (polisiloxanowy), cienkowarstwowy, dekoracyjny.
  Faktura kornik lub baranek.Gotowy do użycia.

 • Caparol Capatect-ZF-Spachtel 699

  Gotowa do użycia, wzmocniona włóknami, dyspersyjna, bezcementowa, lekka masa szpachlowa do wykonywania warstw zbrojonych siatką.

 • Caparol CarboNit

  2-składnikowa (2K), wzmocniona włóknem węglowym masa szpachlowa do wykonywania wysoce odpornych na uderzenia warstw zbrojonych. Odporność na uderzenia > 50 dżuli.

 • Caparol CarbonSpachtel

  1 – składnikowa, wzmocniona włóknem węglowym,  dyspersyjna masa szpachlowa do wykonywania obciążonych warstw zbrojonych grubości 3 mm.

 • Caparol Mozaikowy tynk dekoracyjny

  Mozaikowy tynk dekoracyjny do wnętrz i na elewacje. Odporny na zmywanie, czyszczenie, ścieranie i uderzenia. Mrozo- i wodoodporny łatwy do ręcznego nakładania.

 • Caparol Sylitol Fassadenputz R+K

  Szlachetne, cienkowarstwowe, gotowe do użycia tynki silikatowe (krzemianowe).

 • Caparol ThermoSan-Fassadenputz NQG R+K

  Gotowy do użycia lekki tynk z hybrydowym spoiwem i technologią NQG – nano- sieci kwarcowych. Odporny na zabrudzenia.

 • Caparol Universal

  Lekki, biały, wapienno-cementowy tynk maszynowy. Mineralna zaprawa wapienno-cementowa do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.
  Spełnia wymagania normy PN EN 998-1.

 • Caparol-Akkordspachtel fein

  Uniwersalna szpachlówka do naprawy małych ubytków, kawern i rys, do wygładzania powierzchni tynku i betonu oraz do natryskiwania cienkich warstw na wygładzonych powierzchniach ścian i sufitów.

 • CEKOL A-45 finisz

  biała gładź szpachlowa

  CEKOL A-45 Finisz szczególnie nadaje się do ostatecznego wygładzania i wyrównywania powierzchni przed ostatecznym malowaniem. Umożliwia uzyskanie idealnie gładkiej , łatwej do pomalowania białej powierzchni. Nie żółknie pod wpływem światła. Ewentualne drobne nierówności masy można po wyschnięciu przeszlifować papierem ściernym lub siatką. Produkt można nakładać ręcznie i maszynowo.

 • CEKOL B-45 finisz

  gładź szpachlowa

  CEKOL B-45 FINISZ można stosować wewnątrz budynków na podłożach betonowych, gipsowych, płytach kartonowo-gipsowych, wysezonowanych tradycyjnych tynkach cementowo – wapiennych oraz akrylowych powłokach malarskich charakteryzujących się dużą przyczepnością do podłoża. Po wyschnięciu umożliwia uzyskanie powierzchni o wyjątkowej gładkości, barwą zbliżoną do wysezonowanych tynków gipsowych.

 • CEKOL C-09

  uniwersalny klej do płytek

  CEKOL C-09 stosuje się do przyklejania płytek ceramicznych i kamiennych do cegły, betonu, tynków cementowych i cementowo-wapiennych, łączenia elementów budowlanych np. cegieł. Zaprawa CEKOL C-09 nadaje się do wyrównywania powierzchni i szpachlowania. Można ją stosować wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zaprawę należy stosować na całej powierzchni podłoża.

 • CEKOL C-10

  elastyczny klej do płytek

  CEKOL C-10 stosuje się do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych i kamiennych do cegły, betonu, gazobetonu, bloczków keramzytowych, tynków cementowych, cementowo-wapiennych, płyt i bloczków gipsowych oraz do łączenia elementów budowlanych np. cegieł. Zaprawa CEKOL C-10 nadaje się do wyrównywania powierzchni i szpachlowania. Odpowiednia do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków. Zaprawę należy stosować na całej powierzchni podłoża. CEKOL C-10 można stosować do klejenia płytek na powierzchnie podgrzewane.

 • CEKOL C-11

  wysokoelastyczny klej do płytek

  CEKOL C-11 stosuje się do przyklejania płytek gresowych, ceramicznych, kamiennych i szklanych oraz wełny mineralnej do podłoży betonowych, cegły, gazobetonu, bloczków keramzytowych, płyt i bloczków gipsowych, stabilnych podłoży drewnopochodnych i konstrukcji stalowych. Za pomocą CEKOL C-11 można kleić nową glazurę na starą bez konieczności skuwania. Zaprawę można stosować również do powierzchni podgrzewanych, wyrównywania i szpachlowania.

 • CEKOL C-14

  biały klej do płytek i kamienia

  CEKOL C-14 stosuje się do przyklejania płyt marmurowych, kamiennych do cegły, betonu, gazobetonu, bloczków keramzytowych, tynków cementowych, cementowo-wapiennych. CEKOL C-14 nadaje się również do przyklejania płytek ceramicznych.

 • CEKOL C-35

  cementowo-polimerowa biała gładź szpachlowa

  CEKOL C-35 jest wysokiej jakości materiałem przeznaczonym do wygładzania, wyrównywania i uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków (elewacji). Może być również stosowany wewnątrz pomieszczeń, a szczególnie w pomieszczeniach o dużej wilgotności (np. łazienki, sauny, chłodnie). CEKOL C-35 umożliwia wykonanie gładkich powierzchni.

 • CEKOL C-35 BARANEK

  biały mineralny tynk elewacyjny

  CEKOL C-35 BARANEK jest wysokiej jakości materiałem do uszlachetniania zewnętrznych ścian budynków. Może być stosowany również wewnątrz pomieszczeń. CEKOL C-35 BARANEK jest przeznaczony do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich.

 • CEKOL C-40

  zaprawa szpachlowa do spoinowania płyt GK

  CEKOL C-40 jest doskonałym materiałem do ręcznego spoinowania płyt kartonowo-gipsowych bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej. Znajduje również zastosowanie również przy uzupełnianiu pęknięć i rys powstałych na powierzchni ścian i sufitów.

 • CEKOL C-45

  biała gładź szpachlowa

  CEKOL C-45 jest doskonałym materiałem do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem, tapetowaniem itp. Także do renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian, szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych (do spoinowania i uzupełniania rys i pęknięć należy zastosować specjalna zaprawę szpachlową do beztaśmowego spoinowania płyt g-k CEKOL C-40). Gładź szpachlowaCEKOL C-45 umożliwia wykonanie bardzo gładkich powierzchni. Dzięki unowocześnionej formule, doskonale sprawdza się zarówno w aplikacji ręcznej, jak i maszynowej przy użyciu odpowiednich narzędzi i agregatów.

 • CEKOL C-45 finisz

  polimerowa gładź szpachlowa

  Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków, w pomieszczeniach suchych zarówno na podłożach mineralnych, takich jak: cegła, beton, tynk gipsowy, wysezonowany tynk cementowy, cementowo-wapienny, płyta gipsowo-kartonowa, jak również akrylowych powłokach malarskich charakteryzujących się odpowiednią przyczepnością do podłoża. W systemach suchej zabudowy służy, jako masa szpachlowa wykończeniowa. CEKOL C-45 Finisz jest szczególnie polecany do ostatecznego wyrównania i wygładzania powierzchni przed malowaniem.

 • CEKOL CS-12

  specjalny klej do płytek

  CEKOL CS-12 dzięki specjalnym dodatkom hydrofobizującym jest szczególnie polecany do przyklejania okładzin ceramicznych w basenach, fontannach, na balkonach i tarasach. Można go również stosować do przyklejania płytek ceramicznych, gresowych, kamiennych, szklanych oraz wełny mineralnej, elementów styropianowych do podłoży betonowych, z cegły, gazobetonu, bloczków keramzytowych, płyt i bloczków gipsowych oraz stabilnych podłoży drewnopochodnych. W celu podwyższenia szczelności zaprawę należy stosować na całej powierzchni podłoża. CEKOL CS-12 można stosować również do powierzchni podgrzewanych, wyrównywania i szpachlowania.

 • CEKOL DL-50

  uniwersalny grunt

  CEKOL DL-50 jest emulsją do gruntowania nasiąkliwych podłoży mineralnych podczas wszelkich prac remontowo-wykończeniowych.